تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

دندان عقل در ۱۴ سالگی

دندان عقل در ۱۴ سالگی

رشد دندان عقل در 14 سالگی می‌تواند برای افراد مختلف یک چالش باشد. این دندان‌ها معمولا برای رشد پروسه ای را طی می‌کنند که با توجه به نوع رویش دندان می‌تواند متفاوت باشد. اگر در سن چهارده سالگی شاهد رشد دندان عقل خود هستید، نباید آن را دست کم بگیرید و حتما به دندانپزشک مراجعه کنید. دندانپزشک موردنظر می‌تواند با معاینات تشخیص دهد که آیا این دندان نیاز به کشیدن دارد یا خیر. در صورت داشتن هرگونه سوال و گرفتن نوبت مشاوره می‌توانید با شماره های کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید. دندانپزشکان متخصص کلینیک بهترین روش را برای شما انتخاب خواهند کرد.

هر شخص چند دندان عقل دارد؟

آیا تا به حال دندان عقل خود را کشیده‌اید؟ تقریبا بیشتر افراد یک بار در زندگی خود دندان عقل خود را کشیده اند و با عوارض جانبی آن مواجه شده اند. در حقیقت دندان عقل چیزی نیست که وجود آن در دهان واجب باشد. در واقع، برخی اصلا رشد هیچ دندان عقلی را در دهان […]

پودر استخوان

آیا تا به حال تجربه استفاده از ایمپلنت دندان را داشته اید؟ زمانی که برای دندان‌ها مشکلات جدی پیش می‌آید، معمولا انجام کارهای ترمیمی روی آن‌ها امکان پذیر نیست و کشیدن دندان‌ها و کاشت ایمپلنت بهترین راه برای مدیریت موقعیت پیش آمده است. در برخی مواقع تراکم استخوان در برخی افراد پایین است و دندانپزشک […]

دندان عقل نشانه چیست؟

مهم نیست که شما چه سنی داشته باشید، دندان‌های عقل همیشه آماده رشد هستند. اگر به این دندان‌ها توجه نشود، حتی اگر هیچ دردی حس نکنید، می‌تواند باعث به وجود آمدن مشکلات متعددی شود. اگر حس می‌کنید که دندان عقل شما در حال رشد است، می‌توانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید و نوبت مشاوره دریافت نمایید. بهترین متخصصان مجرب تهران در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس کار‌های مربوط به سلامت دهان و دندان را انجام می‌دهند. زمان را از دست نداده و همین حالا با ما تماس بگیرید.

درد دندان عقل به کجا می‌زند؟

همه افراد رشد دندان عقل را تجربه می‌کنند و بستگی به وضعیت بدنی که دارند، می‌توانند عوارض مختلفی را تجربه کنند. درد دندان عقل یکی از تبعات رشد دندان عقل مخصوصا دندان عقل پنهان است که می‌تواند باعث ایجاد مشکلات متعددی شود. درد دندان عقل در یک ناحیه باقی نمی‌ماند و اکثر نواحی اطراف را نیز درگیر می‌کند. اگر به دندانپزشک مراجعه کردید و نسبت به رشد دندان عقل شما هشدار داد، بهتر است قبل از این که به سایر نواحی بزند، آن را برطرف کنید. این کار می‌تواند شامل جراحی و کشیدن دندان عقل باشد. در صورت داشتن هر سوالی می‌توانید با کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید و نوبت مشاوره دریافت نمایید.  

رابطه دندان عقل با عقل

رویش دندان عقل می‌تواند بر جنبه‌های مختلفی از دهان و دندان فرد بیمار تاثیر بگذارد. این دندان‌ها به صورت جفت در بالا و پایین فک قرار دارند و سن رویش آن‌ها نسبت به بدن هر فرد متفاوت است. یک فرد ممکن است در سن زیر 17 و فردی دیگر حتی تا سی سالگی هم رویش دندان‌های عقل را تجربه نکند. به همین علت است که رابطه دندان عقل با عقل معمولا با سن رویش این دندان مرتبط است.

در نتیجه می‌توان گفت که دندان عقل با عقل هیچ رابطه مستقیمی ندارد و اگر دندان عقل با مشکل مواجه شد، حتما باید نسبت به کشیدن آن اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می‌توانید با شماره تلفن کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید.

علت زود درآمدن دندان عقل

دندان عقل شما بین 17 تا 25 سالگی در هر زمان ممکن است شروع به رشد کند. اما ممکن است رشد این دندان‌ها زودتر از موعد یعنی در 12 تا 13 سالگی اتفاق بیفتد که به آن دندان عقل زودرس می‌گوییم. علت زود درآمدن دندان عقل بستگی به عوامل مختلفی دارد که با هم بررسی کردیم.

در صورت مشاهده علائم اولیه بیرون آمدن دندان عقل می‌توانید از طریق تماس با کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید و نوبت ویزیت دریافت نمایید.

فواید دندان عقل

رشد دندان ‌عقل مسئله ای است که افراد زیادی با آن مواجه می‌شوند. اگر دندان عقل شما رشد کرده است و نسبت به کشیدن آن شک دارید، بهتر است که به دندانپزشک مراجعه کنید تا تشخیص بدهد که فواید دندان عقل بیشتر است یا کشیدن آن عوارض کمتری ایجاد می‌کند. در صورت داشتن سوالات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید. 

عفونت دندان عصب کشی شده بعد از چند سال

دندان‌هایی که عصب کشی می‌شوند، بسیار حساس هستند، زیرا دندانپزشک کارهای زیادی روی آن‌ها انجام داده و قسمت‌های زیادی از دندان تا قسمت پالپ را لمس کرده است. به همین دلیل امکان بروز درد و عفونت بعد از عصب کشی وجود دارد. ایجاد عفونت دندان عصب کشی شده بعد از چند سال می‌تواند مسئله ای باشد که افراد زیادی با آن مواجه می‌شوند. این مشکل می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد و تمامی زحمت‌های دندانپزشک و بیمار را از بین ببرد.

دلایل زیادی برای بروز عفونت مجدد وجود دارد که در این مطلب به تمامی آن‌ها اشاره کردیم. اگر نسبت به بروز عفونت در دندان‌های خود مشکوک هستید، بهتر است که به دندانپزشک مراجعه کنید تا با استفاده از اشعه ایکس بررسی دقیقی روی دندان‌های شما انجام دهد. در صورت داشتن هر گونه سوال و دریافت نوبت می‌توانید با شماره تلفن‌های کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید.

درد دندان عصب کشی شده بعد از یک سال

عصب کشی دندان می‌تواند یک فرایند درمانی برای پوسیدگی شدید دندان باشد که به عصب‌های دندان آسیب زده است. وقتی درد زیادی در دندان حس می‌کنید، معمولا به این معنی است که پوسیدگی به عصب‌ها رسیده و باید عصب کشی انجام دهید. بعد از این کار هم ممکن است به دلیل تحریک دندان تا چند روز در دندان خود درد را احساس کنید. درد دندان عصب کشی شده بعد از یک سال ممکن است دوباره برگردد. در این مقاله به راهکارهایی برای کاهش آن اشاره کردیم. اگر درد دندان غیر قابل تحمل دارید زمان را از دست ندهید و همین حالا با شماره های کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید. 

Call Now Button