تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

عوارض جرمگیری دندان

عوارض جرمگیری دندان

مسواک زدن روزانه و نخ دندان کشیدن برای حفظ سلامت دهان و دندان بدون مراجعه به متخصص ضروری است. علاوه بر این، تمیز کردن دندان‌ها توسط دندانپزشک یکی از مواردی است که به شما کمک می‌کند تا از عفونت‌های دهان پیشگیری کنید. بنابراین، با وجود تمام معایب، باید به اهمیت جرم گیری و سایر تکنیک‌های تمیز کردن دندان توجه کنید. 

شما می‌توانید با تمیز نگه داشتن آنها در خانه نیاز به جرم گیری دندان و هزینه‌های تمیز کردن دندان را کاهش دهید. در این مورد، با دندانپزشک خود صحبت کنید و خمیر دندان مناسب برای مشکلات دهان خود را انتخاب کنید. جرم گیری دندان یک روش رایج دندانپزشکی است، اما درست مانند هر روش درمانی دیگری، جرم گیری دندان نیز مزایا و معایبی دارد. قبل از انجام آن باید همه جزئیات را بدانید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید و نوبت ویزیت و مشاوره خود را دریافت نمایید.

بلیچینگ دندان چیست؟

بلیچینگ دندان یک مواد سفید کننده است که بدون آسیب به دندان  برای سفید و روشن کردن دندان ها استفاده می‌شود  و یک روش بسیار مناسب برای کسانی هست که دندان های صافی دارند و تنها رنگ آنها را میخواهند تغییر دهند و نیاز به لمینیت و یا کامپوزیت ونیر نداردند.قبل از انجام بلیچینگ حتما […]

ترمیم کامپوزیت دندان

ترمیم‌های کامپوزیت به دلیل ظاهر طبیعی و سازگاری انتخابی محبوب در دندانپزشکی مدرن بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای طیف وسیعی از روش‌های دندانپزشکی که هدف آن بازگرداندن عملکرد و زیبایی به دندان‌های آسیب دیده است، مناسب هستند. هنگام تصمیم گیری بین مواد ترمیم دندان کامپوزیت و جایگزین آنها، از جمله محل ترمیم، ترجیحات زیبایی شناختی و بودجه، نیازهای فردی بیمار نیز باید در نظر گرفته شود.

در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس، دندانپزشکان مجرب ما متعهد هستند که لبخند مطمئن و درخشان شما را بازگرداند. ما تجربه ترمیم دندان شما را با استفاده از فناوری پیشرفته و تعهد به مراقبت تا حد امکان راحت و موثر خواهیم کرد. به ما اجازه دهید تا شما را در دستیابی به لبخند زیبایی که شایسته آن هستید یاری کنیم. برای شروع سفر خود به سمت لبخندی پر جنب و جوش و جذاب تر به ما مراجعه کنید.

ترمیم آرایشی به همان اندازه که علم است هنر است. هر دندانپزشک زیبایی می‌تواند ادعا کند که در باندینگ زیبایی متخصص است، اما به عنوان یک روش، به مجموعه ای از مهارت‌های منحصر به فرد نیاز دارد که کاملاً متفاوت از سایر روش‌هاست. توصیه می‌کنیم سال‌ها تجربه ما را در این زمینه بررسی کنید و یک مشاوره در کلینیک دندانپزشکی زاگرس رزرو کنید.

شکستن کامپوزیت دندان

شکستن کامپوزیت دندان مشکل رایجی است که افراد هنگام نصب باندینگ دندان از آن رنج می برند. اقدامات مناسب و دوری از عادت بد می تواند جلوی این شکستگی را بگیرد. انتخاب دندانپزشک با تجربه اصلی ترین عامل در پایداری و طول عمر کامپوزیت دندان است. همین حالا با شماره کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید و نوبت ویزیت رایگان خود را دریافت نمایید. دندانپزشکان متخصص و ماهر کلینیک با بهترین مواد کامپوزیت اقدام به کامپوزیت کردن دندان های شما می‌کنند. 

کامپوزیت دندان برای زیبایی

کامپوزیت دندان شامل ماده ای پلاستیکی از رزین کامپوزیت است که بر روی سطح جلویی دندان ها اعمال می شود. از مزایای آن می‌توان به سفیدی و درخشندگی دندان، غیر تهاجمی بودن و عدم نیاز به تراش در مینای دندان اشاره کرد. به دلیل آنکه در یک جلسه انجام می شود مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

اگر به دنبال دریافت بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی هستید، با کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید. دندانپزشکان متخصص ما مورد شما را بررسی کرده و یک برنامه درمانی مناسب را توصیه می‌کنند. با ما فقط یک تماس فاصله داریم.

آشنایی با لمینت دندان، مزایا و معایب و چگونگی انجام آن

لمینت یا پوسته نازک پرسلن که روی دندان‌ها کشیده می‌شود برای درمان ناهماهنگی، کجی و بد رنگی دندان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. روشی غیر تهاجمی‌که در دو جلسه به شما لبخندی زیبا و رویایی می‌بخشد. میزان تراش مینای دندان در این روش بسیار کم بوده و هیچ آسیبی به دندان‌ها وارد نمی‌کند. این روش دائمی‌است. پس از آن فقط قادر به ترمیم و تعویض لمینت‌ها هستید و نمی‌توانید لمینت را از روی دندان‌ها بردارید.

در صورت تمایل به آشنایی با ونیر لمینت دندان می‌توانید با شماره کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید. نوبت رایگان خود را دریافت نمایید و با دندانپزشکان با سابقه کلینیک مشورت کنید. متخصصان ما لبخندی رویایی را به شما هدیه خواهند داد.

دندان درد شیدید نشانه چیست و درمان آن چیست؟

دندان می تواند به دلایل مختلفی درد کند. دندان ها نقش مهمی در زیبایی و حالت فک و جویدن غذا و نیز صحبت کردن دارند که در صورتی که درد به سراغتان می آید اصلا قابل تحمل نیست. وقتی درد دندان داشته باشید نمی توانید به راحتی زندگی کنید، صحبت کنید و به فعالیت روزمره […]

چرا دندانی که عصب کشی شده درد دارد؟

عصبکشی دندان که نام درست و علمی آن روت کانال Root Canal Treatment و اصطلاح فارسی درست آن درمان کانال ریشه عصب دندان می باشد، شامل مراحل رفع پوسیدگی دندان توسط فرز دندانپزشکی و سپس دسترسی به پالپ عص تاجی و پس از آن انجام درمان پالپوتومی و سپس درمان پالپکتومی و سپس عمل فایلینگ […]

قیمت کامپوزیت زیبایی دندانپزشکی

با توجه به عوامل تاثیر گذار بر قیمت کامپوزیت زیبایی دندانپزشکی، می توان با اطمینان گفت که انتخاب باندینگ کامپوزیت یک گزینه عاقلانه برای دستیابی به لبخندی جوان و درخشان است، آن هم در زمانی که بودجه کمی دارید. توانایی آن در رسیدگی به طیف وسیعی از مسائل دندانی و همچنین مقرون به صرفه بودن، آن را به یک راه حل ایده آل برای افرادی تبدیل می کند که به دنبال تحقق لبخند رویایی خود هستند.

باندینگ کامپوزیت روشی مدرن و ملایم برای زیبا کردن لبخند شماست. این یک روش ساده و سریع است که نه تنها ظاهر دندان های طبیعی شما را بهبود می بخشد، بلکه اعتماد به نفس شما را نیز بالا می برد و به بهداشت بهتر دندان و سلامت دهان کمک می کند. در کلینیک دندانپزشکی پیشرفته ما در تهران، روش باندینگ کامپوزیت را می توان تنها در یک بازدید کامل کرد. این یک گزینه کم تهاجمی و بدون درد برای رفع مشکلات کوچک مانند ترک ها یا شکاف های متوسط است و به شما کمک می کند تا به لبخند زیبایی که آرزویش را داشتید برسید.

با توجه به این نکته، آیا آماده هستید که یک لبخند شگفت انگیز داشته باشید؟ یک مشاوره رایگان با متخصصان کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس برنامه ریزی کنید و بیایید دست به کار شویم تا لبخند بی نقص خود را داشته باشید.

کامپوزیت دندان برای زیبایی

همیشه نیازی به کشیدن دندان شکسته نیست. در برخی موارد، باندینگ دندان تنها چیزی است که نیاز دارید. باندینگ شامل استفاده از یک ماده کامپوزیت بر روی دندانی است که آسیب دیده یا تغییر رنگ داده است. اگرچه باندینگ مزایای عمده‌ای نسبت به سایر گزینه‌ها دارد به خصوص که سریع و ارزان است اما برخی […]

Call Now Button