تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

عصب کشی دندان نوجوانان با اپکس باز و ریشه ناقص

عصب کشی دندان نوجوانان با اپکس باز و ریشه ناقص

در این مقاله از کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس نگاهی جامع به عصب کشی دندان نابالغ با اپکس باز و ریشه ناقص ارائه شد. برای جلوگیری از بروز مشکلات جبران‌ناپذیر دندانی، چک‌آپ‌های متناوب واجب است و همواره به آن تاکید می‌شود. اگر مشکلات خاصی نیز پیش بیاید، با بازبینی‌های دوره‌ای دندان به موقع می‌توان به آن‌ها رسیدگی کرد تا دندان طبیعی حفظ شود. متخصصین ما در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس در هر ساعت آماده خدمات‌رسانی حرفه‌ای به شما عزیزان خواهند بود. منتظر شما برای چکاپ‌های سالانه هستیم.

دندان چهار کاناله یعنی چه؟

تعداد کانال و ریشه در دندان‌‌های مختلف متفاوت است. در این میان بعضی از دندان‌ها چهار کاناله هستند و درمان آن‌ها و برداشتن پالپ در چنین دندان‌هایی پیچیده‌تر و دشوارتر است. ازاین‌رو‌‌ دندان‌پزشک باید دقت بیشتری داشته باشد تا تمامی کانال‌ها را به طور کامل تمیز کند. زیرا موفقیت عصب‌کشی دندان کاملا وابسته به میزان تمیزی کانال‌هاست و درصورتی‌که این فرآیند به خوبی انجام نشود بیمار پس از درمان همچنان درد را احساس‌‌ می‌کند و به درمان مجدد نیاز دارد.

 بنابراین هنگام مراجعه به دندان‌پزشک، اگر وی تشخیص دهد که دندان آسیب دیده شما یک دندان چهار کاناله است درمان شما پروسه‌ای طولانی‌تر با هزینه بالاتر خواهد داشت. ازاین‌رو برای دریافت بهترین نتایج پیشنهاد‌‌ می‌کنیم به یک‌‌ دندان‌پزشک متخصص و با تجربه مراجعه کنید.

کاربرد اپکس لوکیتور(دستگاه اپکس فایندر) در دندانپزشکی

برای چندین دهه، دندانپزشکان دقت درمان‌های ریشه را بر اساس مجموعه‌ای از رادیوگرافی‌های داخل دهانی گرفته‌شده در ابتدا، حین و در پایان هر درمان قرار داده‌اند. اسکن رادیوگرافی محدودیت‌هایی دارد و می‌تواند مشکلاتی ایجاد کند. اندازه گیری انجام شده بر روی یک تصویر دو بعدی ممکن است در برخی مواقع نشانه‌های نادرست داشته باشد و […]

 عصب‌کشی دندان با لیزر چگونه انجام می‌شود؟

سالیان زیادی است که از دریل و سایر تجهیزات برای خارج نمودن پالپ عفونی دندان استفاده می‌کنند. اما امروزه دندان‌پزشکی لیزری تاثیر بسزایی در روند عصب‌کشی دندان داشته، به‌طوری‌که استفاده از لیزر همراه با تکنیک‌های سنتی دندان‌پزشکی موجب شده که پالپ عفونی و باکتری‌ها به طور کامل از دهان خارج شوند بدون آنکه به بافت […]

هزینه عصب کشی دندان چقدر است؟

یکی از هزینه‌های مرتبط به درمان دندان‌های آسیب دیده، هزینه مربوط به عصب کشی دندان است. با این حال برای عده زیادی این سوال مطرح می‌شود که هزینه عصب کشی دندان چقدر است؟ اما پاسخ دقیقی به این پرسش وجود ندارد. چراکه پاسخ این پرسش برای هر فرد بسته به شرایط او متفاوت است.

ما در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس، درمان عصب کشی را با کمترین هزینه و بالاترین دقت با استفاده از تجهیزات روز دندانپزشکی انجام می‌دهیم. اگر در دندان خود احساس درد می‌نمایید، همین حالا با شماره‌‌های موجود در سایت تماس بگیرید و درمان خود را در اسرع وقت آغاز نمایید. 

شما توسط دندانپزشکان خبره این کلینیک ویزیت شده و رویه درمان و هزینه مورد نیاز، به شما توضیح داده خواهد شد.

ری اندو درمان مجدد عصبکشی دندان

درمان ریشه یک روش رایج دندانپزشکی است که برای نجات دندان آسیب دیده یا عفونی استفاده می‌شود. این روش شامل برداشتن پالپ عفونی از دندان و جایگزینی آن با پر کردن است. در حالی که درمان‌های ریشه دارای میزان موفقیت بالایی هستند، مواردی وجود دارد که درمان با شکست مواجه می‌شود و بیمار درد، تورم و عفونت را تجربه می‌کند. در این موارد، درمان مجدد ریشه، که به عنوان ری اندو شناخته می‌شود، ممکن است ضروری باشد. 

ری اندو یا درمان مجدد عصبکشی دندان یک روش دندانپزشکی است که شامل برداشتن پرکردگی قبلی و هرگونه بافت عفونی یا آسیب دیده باقی مانده از دندان است. هدف از ری اندو یا درمان مجدد عصبکشی دندان تمیز کردن و ضدعفونی کردن کامل کانال‌های دندان، حذف باکتری‌های باقی‌مانده و عفونی و سپس پر کردن مجدد کانال‌های دندان با مواد پرکننده جدید است. در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس می‌توانید تمامی درمان‌های اصلی و مجدد خود را با اطمینان از حصول نتیجه دلخواه انجام دهید. تمام تلاش ما حفظ زیبایی و لبخند سالم و طبیعی برای شماست.

هزینه عصب کشی دندان ۱۴۰۲

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که با درد دندان رو به رو شده اید اما از ترس هزینه‌های بالای عصب کشی دیرتر به دندانپزشک مراجعه کرده اید. اگر بدانید هزینه پرداختی صرف چه مواردی می‌شود یا چگونه می‌توانید هزینه عصب کشی را کاهش دهید زودتر اقدام به درمان می‌کنید.  با مراجعه زودهنگام به […]

تفاوت پالپوتومی با پالپکتومی

همه ما می‌دانیم که ایجاد حفره‌ در دندان بسیار شایع است. اما آیا می‌دانستید پوسیدگی دندان یکی از شایع ترین بیماری‌ها در کودکان است؟ طبق گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، پوسیدگی دندان پس از سرماخوردگی در رتبه دوم قرار دارد. علاوه بر این، تقریباً ۲۰٪ از کودکان بین ۵ تا ۱۱ سال حداقل […]

علت درد بعد از عصب کشی

عصب کشی موفق می‌تواند باعث درد خفیف برای چند روز شود. این درد موقتی است و تا زمانی که بهداشت دهان و دندان را رعایت می‌کنید، خود به خود برطرف می‌شود. اگر درد بیش از سه روز طول کشید، باید برای پیگیری به دندانپزشک مراجعه کنید.

آیا عصب‌کشی ارزش هزینه کردن را دارد؟

یکی از دغدغه‌های مهم افرادی که می‌خواهند برای درمان مشکلات دندان خود اقدام کنند هزینه عصب‌کشی دندان است. در چنین شرایطی پیشنهاد می‌کنیم که حتما به دندان‌پزشک مراجعه کنید تا با بررسی‌های لازم مقدار و شدت آسیب دندان تعیین شود و هزینه دقیق عصب‌کشی دندان مشخص گردد. در صورتی که به یک دندان‌پزشک متخصص و مجرب مراجعه کنید می‌توانید دندان‌های آسیب دیده خود را به بهترین شکل ممکن و با هزینه‌ای مناسب درمان کنید. همین حالا با شماره‌های کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید و نوبت ویزیت برای عصب کشی دندان دریافت نمایید. 

Call Now Button