تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

قیمت عصب کشی و روکش دندان

قیمت عصب کشی و روکش دندان

قیمت عصب کشی و روکش دندان با توجه به جنس مواد استفاده شده، محل قرار گیری دندان و شدت بیماری متغیر است. برای استعلام قیمت عصب کشی و روکش دندان با شماره کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس گرفته و نوبت ویزیت خود را دریافت نمایید. بعد از معاینه قیمت دقیق به شما گفته می‌شود. متخصصان کلینیک با استفاده از مهارت و تجربه خود و بهره مندی از بهترین وسایل به شما در حفظ دندان طبیعی اتان کمک می‌کنند. 

عفونت پالپ یا داخل کانال دندان

عفونت و التهاب بافت نرم داخلی دندان عفونت پالپ است. پالپیت اگر زود تشخیص داده شود برگشت پذیر است. دندانپزشک علت را درمان می‌کند و انتظار می‌رود علائم برطرف شود. نشانه اصلی پیشرفت پالپیت حساسیت طولانی مدت به گرما یا سرماست. در این مورد، به عصب کشی یا کشیدن دندان نیاز دارید. با مسواک زدن و نخ دندان کشیدن روزانه و مراجعه روتین به دندانپزشک می‌توانید دندان‌های خود را سالم نگه دارید و از ایجاد پالپیت جلوگیری کنید.

در صورت بروز هرگونه حساسیت جدید در دندان‌های خود فوراً به دندانپزشک اطلاع دهید. متخصصان کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس با سال‌ها تجربه و بهره مندی از تجهیزات روز دنیا آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان هستند. زمان را از دست ندهید و همین حالا با شماره‌های کلینیک تماس گرفته و نوبت ویزیت خود را دریافت نمایید.

علت کلسیفیه شدن کانال دندان

اگر دندانپزشکتان اخیراً در معاینه معمول به شما گفته است که دندان کلسیفیه دارید، ممکن است سوالات زیادی برای شما پیش بیاید. اگر در مورد معنای آن و اینکه آیا در آینده می‌تواند مشکل ایجاد کند نگران هستید، بدانید که این وضعیت دندان معمولاً جای نگرانی ندارد و کاملا قابل درمان است. با این حال، […]

اوژنول دندانپزشکی چیست؟

اغلب پیشرفت فناوری در صنعت دندانپزشکی اولویت خود را بر روی بهداشت و درمان قرار داده است. اوژنول دندانپزشکی دارای خاصیت ضد باکتریایی است که در صنایع بهداشتی به ویژه دندانپزشکی مورد نیاز است. اوژنول (Eugenol) یک ترکیب شیمیایی است که از روغن میخک به دست می‌آید و دارای خواص ضدمیکروبی، ضدالتهابی و ضددرد است. 

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس با بهره گیری از بهترین مواد دندانپزشکی و پیشرفته ترین تجهیزات اقدام به ترمیم و درمان دندان‌های شما می‌کند. همین حالا با شماره کلینیک دندانپزشکی تماس بگیرید و نوبت ویزیت خود را دریافت نمایید.

عصبکشی کودکان یا پالپوتومی 

بسیاری از اوقات کودکان در دندان شیری خود حفره دندانی دارند که درمان نشده باقی می‌ماند. هنگامی‌که عفونت به عصب می‌رسد، ممکن است ناراحتی مداوم وجود داشته باشد. دندانپزشکان کودک در کلینیک دندانپزشکی زاگرس، دندان را برای تعیین علت اصلی و اینکه آیا نیاز به درمان عصبکشی کودکان است، ارزیابی می‌کنند. 

شرایط دندانی کودکان گاهی اوقات درمان عصب پالپوتومی ‌یا پالپکتومی ‌را ایجاب می‌کنند. این روش بی خطر است و توسط بسیاری از دندانپزشکان اطفال توصیه می‌شود. اگر در مورد درمان‌های عصبی برای دندان‌های کودک یا سلامت دندان کودک خود سؤالی دارید، می‌توانید با شماره کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید.

عوارض عصب کشی نکردن دندان

عصب کشی دندان یک عمل دندانپزشکی رایج و ضروری است که می‌تواند از عوارض خطرات جدی برای سلامت بدن جلوگیری کرده و دندان‌های طبیعی شما را حفظ کند. تأخیر یا اجتناب از انجام این درمان، می‌تواند منجر به درد، ناراحتی و خطرات بالقوه سلامتی مانند عفونت، آبسه و حتی از دست دادن دندان شود. اگر علائمی را تجربه می‌کنید که ممکن است نشان دهنده نیاز به عصب کشی دندان باشد، بسیار مهم است که در اسرع وقت به دنبال درمان باشید. به یاد داشته باشید، مراقبت‌های پیشگیرانه همیشه بهتر از مراقبت‌های واکنشی است و مراقبت از سلامت دندان‌ها می‌تواند منجر به زندگی شادتر و سالم‌تر شود. در اینخصوص می‌توانید به متخصصین باتجربه و حرفه‌ای ما در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس اعتماد کنید. هدف کلینیک ما همیشه حفظ دندان طبیعی، سلامتی شما و انجام بهترین درمان‌ها خواهد بود.

درد ضربان دار دندان چیست؟

درد ضربان دار دندان نشانه این است که چیزی در داخل یا نزدیک دهان با مشکل رو به رو شده است. حتی اگر درد بدتر نشود، مراجعه به دندانپزشک برای تشخیص و درمان علت مهم است. درمان زود هنگام می‌تواند از عفونت‌های جدی و مشکلات سلامتی شدید، مانند عفونتی که به سایر نواحی بدن سرایت کند، جلوگیری می‌کند. می‌توانید برای تشخیص علت درد ضربان دار دندان و درمان آن به کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس مراجعه کنید. متخصصان دندانپزشکی کلینیک با سال‌ها تجربه با کمک بهترین تجهیزات دندانپزشکی در کمترین زمان ممکن به شما کمک خواهند کرد. 

عفونت دندان عصب کشی شده بعد از چند سال

دندان‌هایی که عصب کشی می‌شوند، بسیار حساس هستند، زیرا دندانپزشک کارهای زیادی روی آن‌ها انجام داده و قسمت‌های زیادی از دندان تا قسمت پالپ را لمس کرده است. به همین دلیل امکان بروز درد و عفونت بعد از عصب کشی وجود دارد. ایجاد عفونت دندان عصب کشی شده بعد از چند سال می‌تواند مسئله ای باشد که افراد زیادی با آن مواجه می‌شوند. این مشکل می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد و تمامی زحمت‌های دندانپزشک و بیمار را از بین ببرد.

دلایل زیادی برای بروز عفونت مجدد وجود دارد که در این مطلب به تمامی آن‌ها اشاره کردیم. اگر نسبت به بروز عفونت در دندان‌های خود مشکوک هستید، بهتر است که به دندانپزشک مراجعه کنید تا با استفاده از اشعه ایکس بررسی دقیقی روی دندان‌های شما انجام دهد. در صورت داشتن هر گونه سوال و دریافت نوبت می‌توانید با شماره تلفن‌های کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید.

درد دندان عصب کشی شده بعد از یک سال

عصب کشی دندان می‌تواند یک فرایند درمانی برای پوسیدگی شدید دندان باشد که به عصب‌های دندان آسیب زده است. وقتی درد زیادی در دندان حس می‌کنید، معمولا به این معنی است که پوسیدگی به عصب‌ها رسیده و باید عصب کشی انجام دهید. بعد از این کار هم ممکن است به دلیل تحریک دندان تا چند روز در دندان خود درد را احساس کنید. درد دندان عصب کشی شده بعد از یک سال ممکن است دوباره برگردد. در این مقاله به راهکارهایی برای کاهش آن اشاره کردیم. اگر درد دندان غیر قابل تحمل دارید زمان را از دست ندهید و همین حالا با شماره های کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید. 

درد دندان عصب کشی شده بعد از چند ماه به چه علت است؟

آیا تا به حال تجربه‌ کرده اید که پس از درمان عصب کشی، دندان‌هایتان بجای بهبود، به شدت درد بگیرند؟ در حقیقت، دلایل درد دندان پس از عصب‌کشی و درمان آن متنوع و پیچیده است. اطلاعات درست در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین راهکارها را برای مقابله با این مشکل پیدا […]

Call Now Button