تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

درد کشیدن دندان عقل چقدر است؟

درد کشیدن دندان عقل چقدر است؟

درد کشیدن دندان عقل به دلیل وجود بی حسی و آرام بخشی در حین جراحی از بین می‌رود. گاهی ممکن است فشار یا ناراحتی خفیفی را تجربه کنید، اما اگر دکتر با تجربه این کار را انجام دهد با خیال راحت می‌توانید مطمئن باشید که سلامت شما در اولویت قرار دارد. دندانپزشکان کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس راحتی شما در طول جراحی دندان عقل و روند بهبودی بدون درد در خانه را برای شما به ارمغان می‌آورند. 

اگر نگرانی‌هایی در مورد جراحی دندان عقل برای خود یا نوجوانتان دارید، خوشحال می‌شویم که وضعیت شما را ارزیابی کنیم و به هر سؤالی که دارید پاسخ دهیم. تیم متخصص دندانپزشکان ما همیشه متعهد به ایمنی، سلامتی و آسایش شما هستند. برای رزرو نوبت همین امروز با ما تماس بگیرید.

جراحی دندان چیست؟

جراحی، کلمه خوشایندی نیست به همین دلیل وقتی می‌گویند به آن نیاز دارید، ترس و ناراحتی واکنش‌های رایجی هستند که افراد از خود نشان می‌دهند. عقل شما می‌گوید که جراحی دندان مدرن بی خطر، بدون درد و در درمان طیف وسیعی از شرایط پزشکی بسیار موثر است. اما قلب شما ممکن است همچنان حاوی تصاویر […]

درمان درای ساکت چند روز طول میکشد؟

درد شدید پس از کشیدن دندان اغلب برای دندانپزشک یا جراح دهان کافی است که به خشکی حفره یا درای ساکت مشکوک شود. دندانپزشک یا جراح دهان، دهان و دندان شما را بررسی می‌کند تا ببیند آیا لخته خون در حفره دندان شما وجود دارد یا اینکه لخته را از دست داده اید و استخوان […]

جراحی تومور و سینوس فکی

مطالعات نشان داده است افرادی که در مراکزی که بسیاری از تومور‌های سر و گردن را با جراحی درمان می‌کنند، درمان می‌شوند عمر طولانی تری دارند. به دلیل انواع پیچیده جراحی‌ها و نیاز به هماهنگی بین متخصصان تومور برای ایجاد یک برنامه درمانی کامل، انجام درمان در مراکز تومور توسط جراحانی که در این تومور‌ها […]

عمر ایمپلنت دندان چقدر است؟

ایمپلنت‌های دندانی مزایای زیادی در مقایسه با سایر گزینه دارند. 

ایمپلنت در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس بهترین انتخاب برای مشاوره ایمپلنت دندان است. ما می‌توانیم سلامت شخصی شما را ارزیابی کنیم و طول عمری را که می‌توانید از این نوع ایمپلنت انتظار داشته باشید تعیین کنیم. همین امروز با ما تماس بگیرید و نوبت ویزیت خود را دریافت نمایید.

دندان عقل در ۱۴ سالگی

رشد دندان عقل در 14 سالگی می‌تواند برای افراد مختلف یک چالش باشد. این دندان‌ها معمولا برای رشد پروسه ای را طی می‌کنند که با توجه به نوع رویش دندان می‌تواند متفاوت باشد. اگر در سن چهارده سالگی شاهد رشد دندان عقل خود هستید، نباید آن را دست کم بگیرید و حتما به دندانپزشک مراجعه کنید. دندانپزشک موردنظر می‌تواند با معاینات تشخیص دهد که آیا این دندان نیاز به کشیدن دارد یا خیر. در صورت داشتن هرگونه سوال و گرفتن نوبت مشاوره می‌توانید با شماره های کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید. دندانپزشکان متخصص کلینیک بهترین روش را برای شما انتخاب خواهند کرد.

هر شخص چند دندان عقل دارد؟

آیا تا به حال دندان عقل خود را کشیده‌اید؟ تقریبا بیشتر افراد یک بار در زندگی خود دندان عقل خود را کشیده اند و با عوارض جانبی آن مواجه شده اند. در حقیقت دندان عقل چیزی نیست که وجود آن در دهان واجب باشد. در واقع، برخی اصلا رشد هیچ دندان عقلی را در دهان […]

پودر استخوان

مشکلات فک ممکن است برای همه افراد به وجود بیاید. گاهی اوقات برای کاشت ایمپلنت دندانپزشک مجبور می‌شود که برای افزایش طول فک، از پیوند استخوان استفاده کند تا ایمپلنت قابل انجام باشد. برای انجام این پیوند باید از موادی به نام پودر استخوان استفاده کرد. این پودرها دارای فاکتورهای رشدی هستند که با گیرنده‌های سلول ارتباط می‌گیرند و موجب تحریک محیط درون آن می‌شوند.

در نتیجه، باعث می‌شوند که استخوان رشد مجدد را در ناحیه مورد نظر تجربه کند. پیوند استخوان فرایند حساسی است به همین خاطر باید از پودرهای با کیفیت بالا برای این کار استفاده کرد. اگر از پودر استخوان با کیفیت در حین پیوند استخوان استفاده نشود، دوام و پایداری چندانی نخواهد داشت. 

در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس متخصصان ما در صورت لزوم اقدام به کاشت پودر استخوان قبل از ایمپلنت می‌کنند. برای گرفتن نوبت با شماره‌های کلینیک تماس بگیرید.

سوالات متداول

دندان عقل نشانه چیست؟

مهم نیست که شما چه سنی داشته باشید، دندان‌های عقل همیشه آماده رشد هستند. اگر به این دندان‌ها توجه نشود، حتی اگر هیچ دردی حس نکنید، می‌تواند باعث به وجود آمدن مشکلات متعددی شود. اگر حس می‌کنید که دندان عقل شما در حال رشد است، می‌توانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید و نوبت مشاوره دریافت نمایید. بهترین متخصصان مجرب تهران در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس کار‌های مربوط به سلامت دهان و دندان را انجام می‌دهند. زمان را از دست نداده و همین حالا با ما تماس بگیرید.

درد دندان عقل به کجا می‌زند؟

همه افراد رشد دندان عقل را تجربه می‌کنند و بستگی به وضعیت بدنی که دارند، می‌توانند عوارض مختلفی را تجربه کنند. درد دندان عقل یکی از تبعات رشد دندان عقل مخصوصا دندان عقل پنهان است که می‌تواند باعث ایجاد مشکلات متعددی شود. درد دندان عقل در یک ناحیه باقی نمی‌ماند و اکثر نواحی اطراف را نیز درگیر می‌کند. اگر به دندانپزشک مراجعه کردید و نسبت به رشد دندان عقل شما هشدار داد، بهتر است قبل از این که به سایر نواحی بزند، آن را برطرف کنید. این کار می‌تواند شامل جراحی و کشیدن دندان عقل باشد. در صورت داشتن هر سوالی می‌توانید با کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید و نوبت مشاوره دریافت نمایید.  

Call Now Button