شهرک اکباتان، بلوار نفیسی،روبه روی فاز1، خ عظیمی، پ 42، طبقه 1

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک زاگرس

شهرک اکباتان، بلوار نفیسی،روبه روی فاز1، خ عظیمی، پ 42، طبقه 1

تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک زاگرس

شهرک اکباتان، بلوار نفیسی،روبه روی فاز1، خ عظیمی، پ 42، طبقه 1

شستن دهان بعد از کشیدن دندان

شستن دهان بعد از کشیدن دندان

شستن دهان بعد از کشیدن دندان در برخی موارد در صورت بی اطلاعی از عواقب آن انجام می شود. در برخی موارد کار غیر معمولی نیست. بیماران یک روز طولانی را پشت سر گذاشته اند که هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی آسیب زا بوده است. آنها یک دندان را با جراحی برداشتند، بنابراین اگر در لحظه فراموش کردند، آیا باید آنها را سرزنش کنید؟

خبر خوب این است که شما می توانید با اصلاح اشتباهات خود را نجات دهید. معمولاً با از سرگیری استفاده از گاز، خونریزی که ممکن است در اثر شستشو ایجاد شود، کاهش می یابد. قرار بود حدود 3 ساعت گاز را فشار دهید اما حالا باید دوباره این کار را انجام دهید.

به احتمال زیاد مجبور خواهید بود تا 3 ساعت دیگر گاز یا کیسه های چای را نیز گاز بزنید. اساساً شما در مجموع 6 ساعت به سوکت فشار می آورید. این تقصیر شما بود و اکنون باید با آن کنار بیایید. 

فقط مطمئن شوید که دیگر این کار را انجام ندهید و به یاد داشته باشید که تمام دستورالعمل های مراقبت پس از کشیدن دندان را مرور کنید. همچنین قرار نیست از طریق نی آب بنوشید یاتف کنید. 

برای کشیدن دندان یا جراحی دندان عقل می توانید با شماره کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو نمایید.

مزایا و معایب ایمپلنت دندان

ایمپلنت‌های دندانی می‌توانند راه حلی عالی برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته و بازگرداندن لبخند و عملکرد طبیعی شما باشند. با این حال، مانند هر عمل جراحی، مزایا و معایب خاص خود را دارند. مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ایمپلنت‌های دندانی برای شما مناسب هستند یا خیر، تمام این عوامل را به دقت در نظر بگیرید. با مشورت با یک دندانپزشک واجد شرایط، می‌توانید در مورد اینکه آیا ایمپلنت‌های دندانی گزینه مناسبی برای شما هستند یا خیر صحبت کنید. دندانپزشکان با سابقه کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس آماده ارائه بهترین خدمات دندانپزشکی به مراجعه کنندگان هستند. همین حالا با شماره کلینیک تماس بگیرید و نوبت ویزیت خود را دریافت نمایید. 

ایمپلنت دیو لبخندی زیبا و ماندگار با قیمتی مقرون به صرفه

ایمپلنت دیو، انتخابی هوشمندانه برای لبخندی زیبا و ماندگار است. در دنیای امروز، سلامت و زیبایی دهان و دندان از اهمیت بالایی برخوردار است. در این میان، جایگزینی دندان‌های از دست رفته با استفاده از ایمپلنت‌های دندانی، به عنوان یکی از راه‌حل‌های محبوب و کارآمد، نقشی اساسی ایفا می‌کند.

با در نظر گرفتن مزایای متعدد و کیفیت بالای ایمپلنت‌های دیو، این برند به عنوان گزینه‌ای ایده‌آل برای بیمارانی که به دنبال جایگزینی دندان‌های از دست رفته خود با روشی باکیفیت، مقرون به صرفه و متنوع هستند، مطرح می‌شود. دیو، با تعهد به نوآوری، کیفیت و ارائه خدمات جامع، در مسیر تبدیل شدن به یکی از برندهای پیشرو در صنعت ایمپلنت دندانی در سطح جهانی گام برمی‌دارد.

اگر هر گونه اطلاعاتی در مورد انواع مختلف ایمپلنت‌ها یا قیمت آنها نیاز دارید با شماره کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید. دندانپزشکان معتبر و با سابقه کلینیک به شما راهنمایی کامل و جامعی خواهند کرد.

میزان موفقیت ایمپلنت دندانی

ایمپلنت‌های دندانی یک راه حل ایمن و موثر برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته هستند. با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد، آنها می‌توانند به شما کمک کنند تا لبخند زیبا و عملکردی عالی داشته باشید که سال‌ها دوام داشته باشد.

با این حال، مهم است که از عواملی که می‌توانند بر میزان موفقیت ایمپلنت‌های دندانی تأثیر بگذارند آگاه باشید. اگر به کاشت دندان فکر می‌کنید، مهم است که با یک دندانپزشک متخصص ایمپلنت با تجربه مشورت کنید تا در مورد خطرات و مزایا صحبت کنید و ببینید آیا ایمپلنت‌های دندانی برای شما مناسب هستند یا خیر.

اگر تصمیم به کاشت دندان و گذاشتن ایمپلنت دارید متخصصان با سابقه کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس بهترین جراحی را برای شما انجام خواهند داد. همین حالا با شماره کلینیک تماس بگیرید و نوبت ویزیت خود را دریافت نمایید.

عوارض دندان عقل

دندان های عقل دندان های آسیاب (دندان های عقب) هستند که در اواخر نوجوانی یا اوایل دهه ۲۰ زندگی، به عنوان آخرین دندان ها و در انتهای دهان شما در می آیند. دندان عقل یک قسمت طبیعی از رشد دهان است. به طور معمول چهار دندان عقل دو عدد در فک بالا و دو عدد […]

ایمپلنت دندان از چه اجزایی تشکیل شده اند؟

ایمپلنت‌های دندانی راه حلی محبوب و موثر برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته هستند. درک اجزای ایمپلنت دندان و نحوه عملکرد آنها می‌تواند به شما در تصمیم گیری آگاهانه و دستیابی به نتیجه موفق درمان کمک کند.

با انتخاب یک دندانپزشک یا جراح دهان و دندان با تجربه و صلاحیت، رعایت دستورالعمل‌های صحیح مراقبت‌های بعد از عمل و حفظ بهداشت دهان و دندان، می‌توانید برای سال‌های آینده از مزایای ایمپلنت‌های دندانی بهره مند شوید.

اجزای تشکیل دهنده ایمپلنت دندانی معمولا سه بخش فیکسچر، اباتمنت و ترمیم ایمپلنت است. برای اطلاعات بیشتر در مورد ایمپلنت‌های دندانی، لطفاً با یک متخصص ایمپلنت دندان مشورت کنید. متخصصان با سابقه کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس می‌توانند بهترین مشاوره و درمان را به شما ارائه دهند. همین حالا با شماره 02145139 تماس بگیرید و نوبت مشاوره خود را دریافت نمایید.

کشیدن دندان عقل نهفته چگونه انجام می شود؟

یکی از بزرگترین دغدغه های انسان در طول دوران زندگی، سلامت دهان و دندان می باشد. همان طور که می دانید، دندان ها از اهمیت بسیار زیادی بهره مند هستند و نبود آن ها می تواند صدمات بسیار زیادی را به هر فرد بزند. با این حال انسان ها در دوره های سنی مختلف شاهد […]

آیا ایمپلنت دندان ضرر دارد؟

قبل از اینکه کاشت دندان انجام دهید، تمام خطرات را دندانپزشک بررسی می‌کند. همه آنچه را که لازم است درباره شرایط سلامتی که دارید یا داروهایی که مصرف می‌کنید با دکتر درمیان بگذارید. دندانپزشک به شما کمک می‌کند تا تصمیم بگیرید که آیا ایمپلنت بهترین گزینه برای شما است یا خیر. ایمپلنت مانند تمام جراحی‌ها ممکن است عوارضی مانند عفونت یا عدم موفقیت ایجاد کند. انتخاب دنداپزشک با تجربه و ماهر می تواند احتمال شکست و خطر را کاهش دهد. 

دندانپزشکان کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس با سال ها تجربه در زمینه ایمپلنت های دندانی خدماتی ایمن را به بیماران ارائه خواهند داد. همین حالا با شماره کلینیک تماس بگیرید و نوبت ویزیت رایگان خود را دریافت نمایید.

دلایل نهفتگی دندان عقل

دندان‌ها شاید یکی از نادیده‌گرفته‌ترین قسمت‌های بدن ما باشند، تا زمانی که مشکلاتی برای آنها ایجاد شود. از جمله این مشکلات می‌توان به رویش دندان عقل اشاره کرد که در بسیاری از موارد نیاز به جراحی دارد. با گذشت زمان، نیاز انسان به دندان عقل کمتر و کمتر شده است. ما می‌توانیم غذای خود را […]

آنتی بیوتیک بعد از کشیدن دندان

اگر بعد از کشیدن دندان متوجه التهاب، علائم عفونت یا احساس بیماری شدید، باید در اسرع وقت با دندانپزشک خود تماس بگیرید. در برخی موارد که عفونت شدید است یا بیماری قبلی دارید مکن ایت آنتی بیوتیک تجویز شود. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است فرد نیاز به کشیدن دندان داشته باشد. تیم متخصصان کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس خوشحال می‌شوند که تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند. در صورتی که شرایط پزشکی دارید که باعث می‌شود در حین کشیدن دندان مستعد عفونت شوید، حتماً به دندانپزشک اطلاع دهید، تا بتوانند یک آنتی‌بیوتیک برای پیشگیری تجویز کنند و مطمئن شوند که کشیدن دندان شما تا حد امکان ایمن و بدون درد انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، همین امروز با تیم متخصصین دندانپزشکی کلینیک شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید.

Call Now Button