تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

بلیچینگ دندان چیست؟

بلیچینگ دندان چیست؟

بلیچینگ دندان یک مواد سفید کننده است که بدون آسیب به دندان  برای سفید و روشن کردن دندان ها استفاده می‌شود  و یک روش بسیار مناسب برای کسانی هست که دندان های صافی دارند و تنها رنگ آنها را میخواهند تغییر دهند و نیاز به لمینیت و یا کامپوزیت ونیر نداردند.قبل از انجام بلیچینگ حتما […]

ترمیم کامپوزیت دندان

ترمیم‌های کامپوزیت به دلیل ظاهر طبیعی و سازگاری انتخابی محبوب در دندانپزشکی مدرن بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای طیف وسیعی از روش‌های دندانپزشکی که هدف آن بازگرداندن عملکرد و زیبایی به دندان‌های آسیب دیده است، مناسب هستند. هنگام تصمیم گیری بین مواد ترمیم دندان کامپوزیت و جایگزین آنها، از جمله محل ترمیم، ترجیحات زیبایی شناختی و بودجه، نیازهای فردی بیمار نیز باید در نظر گرفته شود.

در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس، دندانپزشکان مجرب ما متعهد هستند که لبخند مطمئن و درخشان شما را بازگرداند. ما تجربه ترمیم دندان شما را با استفاده از فناوری پیشرفته و تعهد به مراقبت تا حد امکان راحت و موثر خواهیم کرد. به ما اجازه دهید تا شما را در دستیابی به لبخند زیبایی که شایسته آن هستید یاری کنیم. برای شروع سفر خود به سمت لبخندی پر جنب و جوش و جذاب تر به ما مراجعه کنید.

ترمیم آرایشی به همان اندازه که علم است هنر است. هر دندانپزشک زیبایی می‌تواند ادعا کند که در باندینگ زیبایی متخصص است، اما به عنوان یک روش، به مجموعه ای از مهارت‌های منحصر به فرد نیاز دارد که کاملاً متفاوت از سایر روش‌هاست. توصیه می‌کنیم سال‌ها تجربه ما را در این زمینه بررسی کنید و یک مشاوره در کلینیک دندانپزشکی زاگرس رزرو کنید.

شکستن کامپوزیت دندان

شکستن کامپوزیت دندان مشکل رایجی است که افراد هنگام نصب باندینگ دندان از آن رنج می برند. اقدامات مناسب و دوری از عادت بد می تواند جلوی این شکستگی را بگیرد. انتخاب دندانپزشک با تجربه اصلی ترین عامل در پایداری و طول عمر کامپوزیت دندان است. همین حالا با شماره کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید و نوبت ویزیت رایگان خود را دریافت نمایید. دندانپزشکان متخصص و ماهر کلینیک با بهترین مواد کامپوزیت اقدام به کامپوزیت کردن دندان های شما می‌کنند. 

کامپوزیت دندان برای زیبایی

کامپوزیت دندان شامل ماده ای پلاستیکی از رزین کامپوزیت است که بر روی سطح جلویی دندان ها اعمال می شود. از مزایای آن می‌توان به سفیدی و درخشندگی دندان، غیر تهاجمی بودن و عدم نیاز به تراش در مینای دندان اشاره کرد. به دلیل آنکه در یک جلسه انجام می شود مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

اگر به دنبال دریافت بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی هستید، با کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید. دندانپزشکان متخصص ما مورد شما را بررسی کرده و یک برنامه درمانی مناسب را توصیه می‌کنند. با ما فقط یک تماس فاصله داریم.

آشنایی با لمینت دندان، مزایا و معایب و چگونگی انجام آن

لمینت یا پوسته نازک پرسلن که روی دندان‌ها کشیده می‌شود برای درمان ناهماهنگی، کجی و بد رنگی دندان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. روشی غیر تهاجمی‌که در دو جلسه به شما لبخندی زیبا و رویایی می‌بخشد. میزان تراش مینای دندان در این روش بسیار کم بوده و هیچ آسیبی به دندان‌ها وارد نمی‌کند. این روش دائمی‌است. پس از آن فقط قادر به ترمیم و تعویض لمینت‌ها هستید و نمی‌توانید لمینت را از روی دندان‌ها بردارید.

در صورت تمایل به آشنایی با ونیر لمینت دندان می‌توانید با شماره کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید. نوبت رایگان خود را دریافت نمایید و با دندانپزشکان با سابقه کلینیک مشورت کنید. متخصصان ما لبخندی رویایی را به شما هدیه خواهند داد.

مزایای لمینت یا روکش پرسلن

ونیر لمینت پرسلن یا روکش پرسلن یک فرآیند ترمیم پوسته‌های سرامیکی است که در برخی از اختلالات دندانی که تاثیر منفی بر ظاهر و زیبایی ظاهری فرد دارد استفاده می‌شود. استفاده از لمینت یا روکش پرسلن نوعی درمان است که معمولاً روی دندان‌های قدامی‌که دارای مشکلات زیبایی هستند انجام می‌شود. روکش بسیار نازک است. به […]

ترمیم کامپوزیت چهار سطحی

در دنیای دندانپزشکی زیبایی، ترمیم کلاس چهار IV همیشه چالش برانگیز است. موفقیت این ترمیم در توانایی بازیابی عملکرد، زیبایی و در عین حال استفاده از تجزیه و تحلیل مشخصات برای ترمیم‌های بادوام و ترکیبی یکپارچه نهفته است. پیشرفت‌ها در دندانپزشکی ترمیمی‌و مواد موجود امروزی همراه با درک فرم و عملکرد، نتایجی را ارائه می‌دهند […]

لایت کیور در دندانپزشکی

استفاده از لایت کیور در دندانپزشکی نیاز به یک رویکرد متعادل دارد که ایمنی را در اولویت قرار می‌دهد و از مزایای آن استفاده می‌کند. با پیروی از دستورالعمل‌ها و بهترین شیوه‌ها، متخصصان دندانپزشکی می‌توانند از خود و بیماران خود در برابر خطرات احتمالی محافظت کنند و از یک محیط مراقبت از دندان ایمن و کارآمد اطمینان حاصل کنند.

اگر به دنبال کلینیک با بهترین تجهیزات دندانپزشکی هستید می‌توانید با کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید. متخصصان کلینیک با سال‌ها تجربه و بهره مندی از بهترین تجهیزات روز دنیا اقدام به درمان دندان‌های شما می‌کنند.

کامپوزیت بیلداپ چیست؟

ایجاد بیلداپ یک روش دندانپزشکی ترمیمی‌است که از یک ماده پرکننده مخصوص برای جایگزینی ساختار دندانی که وجود ندارد استفاده می‌کند تا دندان بتواند از تاج دندان پس از کانال ریشه حمایت کند. اندودنتیست شما ممکن است از کامپوزیت‌های همرنگ دندان برای کمک به ترکیب مواد جدید با رنگ دندان شما استفاده کند. در این […]

کاردبرد باندینگ در ترمیم کامپوزیت

باندینگ کامپوزیت هم برای زیبایی و هم برای ترمیم سوراخ های دندان کاربرد دارد. برای این منظور می توانید به کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس مراجعه نمایید. همین حالا با شماره کلینیک تماس بگیرید و نوبت ویزیت رایگان خود را دریافت نمایید.  

Call Now Button