تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

تماس تلفنی کلیک کنید

تماس با کلینیک 02145139

ساعات کاری

7روز هفته 24 ساعته شبانه روزی بدون تعطیلی

نشانی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس

شهرک اکباتان، سه راه مخابرات، روبه روی فاز 1، خ عظیمی، پ 42، طبقه اول

پودر استخوان چیست و چرا در ایمپلنت استفاده می‌شود؟

پودر استخوان چیست و چرا در ایمپلنت استفاده می‌شود؟

آیا استخوان را ماده ای سخت و سفت می‌دانید که هرگز تغییر نمی کند؟ در واقع استخوان همیشه خود را بازسازی می‌کند. بدن شما دائماً در حال رسوب سلول‌های استخوانی جدید و حذف سلول‌های قدیمی است. در مورد استخوانی که از دندان‌های شما حمایت می‌کند، این فرآیند می‌تواند مفید یا مضر باشد. زیرا هنگامی که […]

هزینه جرمگیری دندان ۱۴۰۲

اگر بهداشت دهان و دندان خود را رعایت نکنید و یا با کشیدن سیگار ممکن است دندان شما در بین دندان و لثه تان جرم بگیرد و پاکت تشکیل شود. جرمگیری دندان مربوط به درمان های پریودنتال یعنی مربوط به لثه می باشد ولی هم دندانپزشک عمومی و هم بهداشت کار دهان و دندان و […]

متخصص پریودنتیست کیست؟

دندانپزشکی طیف وسیعی از درمان‌های مربوط به دهان و دندان را شامل می‌شود. در گذشته‌های دور تمام این درمان‌ها توسط یک دندانپزشک انجام می‌شد. اما با پیشرفت علم، متخصصین این حوزه افزایش یافته و بیماران برای درمان‌های گوناگون باید به متخصص مربوطه مراجعه نمایند. یکی از این افراد متخصص پریودنتیست است که شرح کاملی از حوزه تخصصی وی در این مقاله از کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس مورد بررسی قرار گرفت. شما می‌توانید برای درمان انواع مشکلات مربوط به بافت‌های دهانی و پیوند استخوان با همکاران ما در این کلینیک تماس گرفته تا اولین زمان ویزیت و معاینه اولیه برای شما گذاشته شود.

پیوند لثه

امروزه روش‌های مختلفی برای رفع مشکلات و بیماری‌های لثه وجود دارد که دندانپزشکان‌ می‌توانند با توجه به نیاز بیمار بهترین روش را انتخاب کنند. جراحی پیوند لثه یکی از جراحی‌هایی است که در مدت زمان کوتاهی انجام‌ می‌شود و نتیجه دلخواه نیز در زمان بسیار کوتاهی قابل مشاهده و دستیابی است. امروزه این شیوه جراحی فقط برای افرادی که دچار تحلیل لثه شده‌اند نیست، بلکه افراد به منظور داشتن لبخندی زیباتر نیز‌ می‌توانند اقدام به انجام این جراحی کنند. 

استفاده از لیزر برای لثه در طرح لبخند

افراد بسیاری از لبخند لثه‌ای رنج می‌برند و همین مسئله موجب شده که اعتماد به نفس خود را از دست بدهند و از لبخند زدن خودداری کنند. اما با پیشرفت تکنولوژی امروزه می‌توان برای درمان لبخند لثه‌ای از لیزر درمانی استفاده نمود و به راحتی این مشکل را حل کرد. در این روش بافت اضافی لثه به راحتی برداشته می‌شود و بیمار درد و ناراحتی کمتری احساس می‌کند و زمان بهبودی کوتاه‌تری خواهد داشت. در نتیجه بیمارانی که از این مشکل رنج می‌برند می‌توانند برای رفع لبخند لثه‌ای با لیزر اقدام کنند و از نتایج بی‌نظیر آن لذت ببرند. البته برای دریافت بهترین نتایج ممکن به شما پیشنهاد می‌کنیم که یک کلینیک دندان‌پزشکی مجهز و مدرن را برای این اقدام درمانی انتخاب کنید. دندانپزشکان با تجربه کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس لبخند زیبا را به شما هدیه خواهند داد. کافی است همین حالا با شماره‌های موجود تماس بگیرید و نوبت ویزیت خود را دریافت نمایید.

جرم گیری دندان با لیزر

در گذشته لازم بود دندانپزشکان با ابزارهای فلزی ناراحت کننده به دندان‌ها و لثه‌های شما فشار وارد کنند. با این حال، این روزها، تکنولوژی به حدی پیشرفت کرده است که این ابزارهای قدیمی اغلب مورد نیاز نیستند. جرم گیری دندان با لیزر از آنجایی که یک روش نسبتاً جدید است، نیاز به آزمایش‌های بیشتری در این زمینه دارد، اما در حال حاضر نگاه بسیار امیدوارکننده ای به آینده دندانپزشکی ارائه کرده است. با دندانپزشک مورد اعتماد خود صحبت کنید تا مشخص شود که آیا این روش درمانی برای شما مناسب است یا خیر. 

در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس انواع جرم گیری دندان، عصب کشی، جراحی دندان عقل، بلیچینگ، کامپوزیت و تمامی کار‌های مربوط به سلامت دندان‌ها انجام می‌شود. زمان را از دست ندهید و با شماره‌های موجود تماس گرفته و نوبت ویزیت خود را دریافت نمایید.

مواد و وسایل مورد استفاده در جرمگیری دندان

دفعه بعد که سینی وسایلی را که دندانپزشکان قصد استفاده از آن را دارد، مشاهده کردید، می‌توانید جرم‌گیر، آینه و پولیش‌کننده‌ها را تشخیص دهید. اکنون می دانید که این ابزارها دندان های شما را تمیز می کنند و از بیماری های دهان و دندان مانند التهاب لثه و پوسیدگی دندان جلوگیری می کنند. 

برای انجام هرگونه کار های مربوط به دهان و دندان مانند جرمگیری حرفه ای دندان با شماره های کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس تماس بگیرید و نوبت مشاوره دریافت نمایید. 

دندانپزشکان با تجربه کلینیک با بهره مندی از بهترین وسایل روز دنیا دندان هایی سالم و زیبا را به لبخند شما هدیه میدهند.

هزینه چسباندن لمینت

لمینت دندان یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود طرح لبخند است. قیمت لمینت دندان نسبت به سایر روش‌های اصلاح طرح لبخند بیشتر است، اما طول عمر بالا و استحکام و زیبایی که دارد موجب شده طرف‌داران زیادی داشته باشد. در این روش لازم است که مقداری از مینا دندان برداشته شود اما مقدار آن خیلی ناچیز است و به دندان آسیبی وارد نمی‌شود. ازاین‌رو بهتر است برای دریافت بهترین نتایج و بدون عوارض به یک دندان‌پزشک مجرب و متخصص مراجعه کنید. در صورتی که لمینت دندان به صورت اصولی و مواد با کیفیت انجام شود می‌توانید سالیان طولانی از لبخند زیبای خود لذت ببرید.

هزینه جرم گیری دندان 

در این مقاله هزینه جرم گیری دندان را بررسی کردیم. با روش‌هایی که گفته شد می‌توانید هزینه‌ها را کاهش دهید. اما هرگز جرم گیری دندان را به تعویق نیندازید زیرا منجر به آسیب‌های بیشتر و گران تر به دندان می‌شود. 

در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زاگرس با کمک دندانپزشکان مجرب و استفاده از بهترین وسایل دندانپزشکی، کار جرم گیری عمیق دندان با کمترین قیمت انجام می‌شود. زمان را از دست ندهید و همین حالا نوبت ویزیت خود را دریافت نمایید.

تاثیر سیگار بر تحلیل لثه

تاثیر سیگار بر تحلیل لثه و دندان را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. بهترین راه برای داشتن دندان‌هایی زیبا و سالم ترک سیگار است. اما با رعایت نکات بهداشتی به صورت روزانه می‌توانید از پیشروی خرابی و تحلیل لثه در افراد سیگاری جلوگیری کنید.

در کلینیک دندانپزشکی زاگرس با کمک دندانپزشکان مجرب و استفاده از بهترین تجهیزات دندانپزشکی تمامی کار‌های مربوط به دهان و دندان انجام می‌پذیرد. کلینیک کودکان زاگرس نیز آماده انجام تمامی کار‌های دندانی کودکان عزیز است.

Call Now Button